1990 yılında Bebe ve Çocuk Giyimi imalatı yapmak amacıyla Bursa’da kurulan firmamız, 3000 m2’lik üretim tesisi ve son teknoloji ürünü makine parkuru ile Bursa Vişne Caddesi'nde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Bebe ve Çocuk giyiminde modayı yakından takip eden firmamız, kaliteli, estetik ve üstün standartlara sahip ürün yapısı ile tercih edilen firma konumuna ulaşmıştır. 0-14 yaş çocuk kıyafetleri grubunda Etek, Pantolon, Elbise, Jile, Şort, Bluz, T-shirt, Body, Gömlek, Mont, Hırka ve Ceket üretimi yapan firmamız, üretimin her aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

 

Ürünlerinin bir kısmını Romanya Ukrayna, Yunanistan, Bulgaristan, Polonya, Arnavutluk ve Rusya’ya ihraç eden firmamız, ihracat odaklı üretim anlayışını temel bir strateji olarak benimsemiştir.

 

Üretimin ilk aşaması doğru kumaş seçmenin sonrasında onu sağlıklı bir şekilde üretim programımıza uygun olarak pastallamak ve kesmektir. Kaliteli ve zamanında üretim sürecinde bu iki bölüm önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Konfeksiyon bölümünde son teknoloji makina parkurumuz ve uzman kadromuzla pastallanıp kesilmiş parçalar belli bir program ve disiplin içinde monte edilmektedir. Yine her bölümün kendi içindeki kalite kontrol mekanizmasıyla bu aşamaya kadar gelebilmiş hatalı parçaları doğrularından ayırmaktadır. Monte edilip dikilmiş parçalar artık birer giysi halini aldıktan sonra, ütülenip son olarak kalite kontrol noktasından geçer ve paketleme bölümüne gider. Artık kalite kontrol ve paketlemesi yapılmış olan mallar sevkiyat bölümünde son kontrol ve sayım aşamasını tamamlayarak sevk edilir. Belli bir üretim ve sevkiyat programı dahilindeki bazı mallar ise; depoda uygun bir şekilde sevk edilmeye hazır tutulur.

 1990 yılında bebe ve çocuk giyimi imalatı yapmak amacıyla Bursa’da kurulan firmamız, 3000 m2’lik üretim tesisi ve son teknoloji ürünü makine parkuru ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR